Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żywiec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Żywiec. Kompozycje na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Żywiec.