Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jelenia Góra


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Jelenia Góra. Kompozycje pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Jelenia Góra.