Wieńce i wiązanki pogrzebowe Susz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Susz. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Susz.