Wieńce i wiązanki pogrzebowe Myszków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Myszków. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść idealnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Myszków.