Wieńce i wiązanki pogrzebowe Knurów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie pogrzebowej można podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Knurów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy dokładnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Knurów.