Wieńce i wiązanki pogrzebowe Miastko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze możecie wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Miastko. Kompozycje na pogrzeb przywozimy idealnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Miastko.