Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szczytna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Szczytna. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść idealnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Szczytna.