Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nakło nad Notecią


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Nakło nad Notecią. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy idealnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Nakło nad Notecią.