Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mikołajki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Mikołajki. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść idealnie na ustaloną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Mikołajki.