Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gorzów Śląski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb zawozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Gorzów Śląski. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Gorzów Śląski.