Wieńce i wiązanki pogrzebowe Przysucha


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Przysucha. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Przysucha.