Wieńce i wiązanki pogrzebowe Świdnica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Świdnica. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy dokładnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Świdnica.