Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pniewy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Pniewy. Kompozycje pogrzebowe przywozimy dokładnie na zleconą godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pniewy.