Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lesko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze można podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Lesko. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy dokładnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lesko.