Wieńce i wiązanki pogrzebowe Terespol


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Terespol. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Terespol.