Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piekary Śląskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Piekary Śląskie. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Piekary Śląskie.