Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mława


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Mława. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Mława.