Wieńce i wiązanki pogrzebowe Radymno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Radymno. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Radymno.