Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żagań


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest darmowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Żagań. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć idealnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Żagań.