Wieńce i wiązanki pogrzebowe ŁódźPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

W naszej ofercie znajdziesz duży przekrój wieńców oraz wiązanek, zbudowanych ze świeżych oraz atrakcyjnych kwiatów. Doręczamy kompozycje na uroczystości pogrzebowe, na terenie całego miasta Łódź, o konkretnie określonej przez Ciebie godzinie. Jeśli nie możesz być obecny na pogrzebie ważnej dla Ciebie osoby, skorzystaj z propozycji naszej kwiaciarni wysyłkowej, specjalizującej się we florystyce cmentarnej, żeby móc uczcić partykularną pamięć. Nadaj personalnego charakteru wyszukanej przez siebie wiązanki kwiatów na cmentarz, załączając szarfę, której treść, osobiście możesz sporządzić. Od lat zajmujemy się dostawą kwiatowych wysyłek i wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów najdoskonalsza wartość, opracowywanych przez naszych florystów, wieńców i wiązanek. Zaufanie nadawców kwiatowych przesyłek pogrzebowych nabywamy dzięki sumiennej pracy i indywidualnym podejściu do zaleceń klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą, złóż zamówienie w zaledwie 5 minut, zaś my przygotujemy podaną kompozycję pogrzebową, wkładając wszelkich starań, żeby była ona doskonałym symbolem Twojego smutku i szacunku do zmarłego.