Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zagórów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Zagórów. Kompozycje na pogrzeb przywozimy idealnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Zagórów.