Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kowalewo Pomorskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Kowalewo Pomorskie. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy idealnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kowalewo Pomorskie.