Wieńce i wiązanki pogrzebowe BydgoszczPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nie masz możliwości, aby być obecny na uroczystości pogrzebowej ważnej dla Ciebie osoby, natomiast chciałbyś za pomocą kwiatów, złożonych na grobie, zaprezentować swoją pamięć? Skorzystaj z naszej oferty dostawy wieńców oraz wiązanek, dostarczanych wprost do kaplicy, kościoła czy domu pogrzebowego na obszarze Bydgoszczy. Aranżacje kwiatów na cmentarz widoczne w naszej propozycji zostały skonstruowane przez kompetentnych florystów, od lat specjalizujących się w robieniu kompozycji pogrzebowych. Napisz słowa ostatniego pożegnania, a zamieścimy je na szarfie, przyłączonej do wieńca lub wiązanki. Znakomicie rozumiemy jak istotne jest dla naszych klientów uczczenie pamięci o swoich bliskich, poprzez ułożenie na miejscu ich wiecznego spoczynku, ładnej i świeżej wiązanki cmentarnej, stąd też sporządzane przez nas zestawienia, wykonywane są spośród najwyższej klasy kwiatów oraz dodatków. Za pomocą naszej kwiaciarni internetowej możesz szybko i łatwo złożyć zamówienie na wyszukaną aranżację cmentarną, bez potrzeby osobistego odbioru czy angażowania bliskich. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak poręczne oraz szybkie może być zlecanie dostawy wieńców i wiązanek.