Wieńce i wiązanki pogrzebowe Limanowa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej można podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Limanowa. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Limanowa.