Wieńce i wiązanki pogrzebowe Przeworsk


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Przeworsk. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy dokładnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Przeworsk.