Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kalisz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie możecie wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Kalisz. Kwiaty na pogrzeb przywozimy precyzyjnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Kalisz.