Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kruszwica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kwiaty na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze możecie przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Kruszwica. Kwiaty na pogrzeb dowozimy dokładnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Kruszwica.