Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piechowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Piechowice. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy idealnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Piechowice.