Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kętrzyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Kętrzyn. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na wyznaczony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Kętrzyn.