Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gogolin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Gogolin. Kompozycje pogrzebowe zawozimy dokładnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Gogolin.