Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zakopane


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Zakopane. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Zakopane.