Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lwówek Śląski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Lwówek Śląski. Kwiaty na pogrzeb doręczamy idealnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Lwówek Śląski.