Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sokołów Podlaski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb przywozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Sokołów Podlaski. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść idealnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Sokołów Podlaski.