Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wieluń


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Wieluń. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy idealnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wieluń.