Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zdzieszowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można wybrać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Zdzieszowice. Kompozycje pogrzebowe przywozimy idealnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Zdzieszowice.