Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowe Warpno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Nowe Warpno. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Nowe Warpno.