Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wawer


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest gratisowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Wawer. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy dokładnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wawer.