Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kudowa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje kompozycje pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Kudowa. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kudowa.