Wieńce i wiązanki pogrzebowe Izbica Kujawska


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest darmowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Izbica Kujawska. Kompozycje na pogrzeb zawozimy dokładnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Izbica Kujawska.