Wieńce i wiązanki pogrzebowe Syców


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Syców. Kwiaty na pogrzeb dowozimy idealnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Syców.