Wieńce i wiązanki pogrzebowe Skała


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze możecie napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Skała. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Skała.