Wieńce i wiązanki pogrzebowe Staszów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miasta Staszów. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy idealnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Staszów.