Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sucha Beskidzka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje kwiaty na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Sucha Beskidzka. Kompozycje na pogrzeb przywozimy dokładnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Sucha Beskidzka.