Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ostróda


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Ostróda. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć idealnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Ostróda.