Wieńce i wiązanki pogrzebowe Libiąż


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa wstęga. Treść na szarfie można przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Libiąż. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Libiąż.