Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szadek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Szadek. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Szadek.