Wieńce i wiązanki pogrzebowe Namysłów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Namysłów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy dokładnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Namysłów.