Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zgorzelec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Zgorzelec. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Zgorzelec.