Wieńce i wiązanki pogrzebowe Oława


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Oława. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść idealnie na zleconą godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Oława.