Wieńce i wiązanki pogrzebowe Stargard Szczeciński


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Stargard Szczeciński. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Stargard Szczeciński.